פיינטבול כרמים

יום הולדת לילדים
בפיינטבול כרמים

אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים

יום הולדת 'מיני סיירת' לילדים

יום הולדת שונה, מאתגר וחווייתי זה אנחנו! מתחם הילדים בפיינטבול כרמים מתאים לחגיגת יום הולדת אותה הילדים לא ישכחו לעולם, שגם יספקו לכם תמונות מרהיבות של אקשן לאלבום המשפחתי.

כשעה וחצי של משימות אישיות וקבוצתיות בליווי מדריכים מקצועיים. דרך המשימות יעברו הילדים חוויה אתגרית של שיתוף פעולה, אסטרטגיה, תקשורת, תעוזה וחשיבה מחוץ לקופסא.

הפעילות מתאימה גם לבנים וגם לבנות, ומותאמת לכל קבוצה ולכל גיל. בימי הולדת לילדים בגילאי 6-12 המשחקים הם בכדורי ג'לי, רובי מים ומטווח כדורי צבע, וביום הולדת לנוער ניתן לעשות משחק פיינטבול מלא עם ירי בכדורי צבע.

לרשותכם יעמדו בנוסף במקום שולחנות, ספסלים, מוזיקה ומתחם ישיבה. ניתן לשלב באירוע מספר אטרקציות נוספות במגרשי הכדורגל והכדורסל של הקיבוץ, או בריכה בעונת הקיץ. ישנה גם אפשרות לפיתות על הסאג', תפוחי אדמה במדורה וקרטיבים. שילוב של פעילויות שונות במתחם מבטיח הנאה מקסימלית בכל אירוע!

לתיאום יום הולדת 'מיני סיירת' התקשרו לחדר המבצעים שלנו: 072-3319300 או השאירו פרטים כאן:

  שם מלא:

  מספר טלפון:

  שם הילד/ה:

  גיל הילד/ה:

  יום הולדת 'מיני סיירת': חוויה שאף ילד לא ישכח

  בואו לעשות לילד שלכם הכי שמח שיש. ביום הולדת 'מיני סיירת' במתחם הפיינטבול בקיבוץ כרמים תקבלו יום הולדת כייפית, חווייתית ושוברת שגרה. כזו שיש בה אדרנלין ואתגר, אבל יש בה גם ערכים, מיומנויות חברתיות ויחד. המדריכים המוסמכים שלנו יובילו את הפעילות ויתנו לכל אחד מהמשתתפים להרגיש חלק, ולילד שלכם ייתנו חוויה מנהיגותית ומעצימה.

  ואם שאלתם למה לחגוג דווקא אצלינו? 
  המתחם בפיינטבול כרמים ממש גדול ומלא אטרקציות. כאן יש מרחבים, טבע והרבה אוויר. אז זו ההזדמנות לצאת מהקופסא ומערב פיצות, ולקבל פיתה על הסא'ג ותפוח אדמה במדורה. כי בינינו, מה ילדים יותר אוהבים מזה?

  אנחנו דואגים שהכל יהיה בטיחותי וערכי. פה לא מלמדים רק לירות על מישהו, אלא לעבור חוויה,  ותמיד יש מדריך שמלווה שומר. בנוסף הכל נעשה בתיאום איתכם, אתם יכולים להיות רגועים.

  בנינו בעזרת מומחים תוכנית נהדרת, כך שאנחנו יודעים לקחת את החוויה של פיינטבול ולהתאים אותה לילדים. ומסתבר שהם ממש אוהבים את זה. הנה קצת מהתגובות שקיבלנו:

   

   

  שריינו מקום עכשיו
  יום הולדת מיני צבא בפיינטבול כרמים

  הפעילות ביום ההולדת:

  פעילות יום ההולדת מורכבת משלל אתגרים חווייתיים:

  "

  💖היה מעבר לכל דמיון שלי. קודם כל אתם הייתם מהממים. המשחקים היו מותאמים והילדים עפו באוויר. זו בהחלט חוויה שלא תשכח!!! היה מושלם. תודה רבה מכל הלב💖💖

  "

  היינו כל המשפחה המורחבת. היה מעולה!! לילדים הקטנים היתה פעילות מותאמת שהתלהבו ממנה ממש, לילדים הבוגרים ולמבוגרים משחק פיינטבול מטורף! והצוות מקסים זורם. בטוח נחזור שוב.

  אתה אמיץ יותר ממה שאתה מאמין, חזק יותר מאיך שאתה נראה וחכם יותר מכפי שאתה חושב

  שאלות נפוצות…

  לגמרי כן. למרות שהפעילות אצלינו מלאה באדרנלין, היא בטוחה לחלוטין. ביום הולדת 'מיני סיירת' אנו משתמשים אך ורק ברובה כדורי ג'לי ורובי מים לירי אחד על השני, והמשתתפים לובשים ציוד מגן. המדריכים נוכחים במקום כל הזמן, ולפני כל פעילות מתבצע תדריך מפורט.

  בנוסף, למקום ביטוח מסודר ורישיון עסק לפעילות ספורט ואתגר.

  'מיני סיירת' היא יום הולדת חווייתית וכייפית בצורה בלתי רגילה, אך עם זאת היא מלאה בערכים ומיומנויות. איך לשתף פעולה כדי להצליח להשפריץ על הקבוצה היריבה? למה עוצרים מיד כשמישהו מרים יד ומסמן? איך מתגברים על קושי? איך חבר יכול לעזור לי לעבור את המסלול בזחילה? ולמה אפשר לשמור על שיווי משקל בתרגיל רק ביחד?

  את הפעילויות ביום ההולדת מעבירים מדריכים מקצועיים ומוסמכים. מעבר להכשרה על הציוד, למדריכים שלנו יש ערך מוסף בגישה החינוכית ובניסיון שלהם בעבודה עם ילדים ונוער.

  העלות נקבעת על פי סוג הפעילות ומספר הילדים. המחירים נעים החל מ-700 ש"ח עד ל-2,700 ש"ח.

  משחק הפיינטבול, ירי בכדורי צבע, אפשרי רק מגיל 13 ומעלה. ליום הולדת לנוער משחק הפיינטבול מושלם, ואם יש לכם ילד או ילדה בגילאי 13-18 – נשמח להפיק להם אצלינו יום הולדת כזה.
  יום ההולדת 'מיני סיירת' מותאם לילדים בגילאי 6-12.

  אז למה אתם מחכים?

  לכל שאלה, השאירו פרטים כאן

   כמות המשתתפים:

   תאריך האירוע:

   סוג האירוע: